Pogoń Lwów: Aktualne wyniki i tabela ligowa

Ostatnie wyniki

Pogoń Lwów odniosła zwycięstwo w ostatnim meczu z wynikiem 3-1. W ostatnim spotkaniu drużyna Pogoni Lwów pokonała swojego przeciwnika wynikiem 3-1. To było imponujące zwycięstwo, które pozwoliło im zdobyć cenne trzy punkty.

Przed tym meczem zanotowaliśmy remis 2-2 z drużyną X. Przed ostatnim meczem Pogoń Lwów zremisowała z drużyną X wynikiem 2-2. Mecz był pełen emocji i obie drużyny miały swoje okazje, ale ostatecznie podzielono się punktami.

Wcześniej Pogoń Lwów przegrała mecz z drużyną Y wynikiem 1-0. Wcześniej Pogoń Lwów poniósł porażkę w meczu z drużyną Y wynikiem 1-0. Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety to przeciwnicy zdobyli jedynego gola, który zadecydował o wyniku spotkania.

Tabela ligowa

Pogoń Lwów zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli ligowej. Po 12 rozegranych meczach, Pogoń Lwów plasuje się na 5. miejscu w tabeli ligowej. Drużyna zdołała zdobyć 20 punktów, co jest solidnym wynikiem.

Drużyna zgromadziła dotychczas 20 punktów po 12 rozegranych meczach. Po rozegraniu 12 spotkań, drużyna Pogoni Lwów ma na swoim koncie 20 punktów. Wynik ten daje im dobrą pozycję w lidze i pokazuje, że są konkurencyjni.

Liderem ligi jest drużyna Z, która ma 28 punktów. Obecnie drużyna Z jest liderem ligi, mając na swoim koncie 28 punktów. To imponujący wynik, który daje im przewagę nad innymi zespołami.